Meziskelní žaluzie

Integrovaná meziskelní žaluzie Je speciálně navržena pro použití v izolačním skle (dvojskle nebo trojskle). Snižuje prostupnost sluneční energie. Nahrazuje tak venkovní žaluzie stínící teplu. Na rozdíl od klasických vnitřních žaluzií, které stíní pouze světlu.

Systém ScreenLine® zajišťuje téměř absolutní ochranu proti usazování špíny, prachu nebo vlivům počasí. Pohyb žaluzie je zajištěn pomocí dvojice magnetů propojených mezi sebou tak, že jeden je umístěn uvnitř a druhý vně izolačního skla.

Jelikož se magnety mezi sebou nedotýkají, může být jednotka uvnitř hermeticky uzavřeného systému. Tím je zachována dlouhá životnost komponentů v izolačním skle. Komponenty určené pro montáž do izolačního skla, byly speciálně navrženy, aby odolávaly UV záření a předcházely mlžnému efektu skel.

Pro dosažení minimální možnosti chyby uvnitř celého systému, jsou prováděny testy v laboratořích. Vhodnost žaluzií pro použití uvnitř izolačního skla byla potvrzena u nezávislých institutů a laboratoří. Testováním různých typů žaluzií ScreenLine dokázalo, že jejich životnost překračuje deklarovanou životnost normálních izolačních skel. Více o testování a systému zde.

 

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat.