Společnost COMON s.r.o.

Společnost COMON s.r.o. vznikla v roce 1995 a začala se věnovat sklenářským pracím a ruční výrobě izolačních skel.

comon-firmaV roce 2003 jsme dokončili výstavbu nové haly (900 m2), díky této výstavbě jsme spustili výrobu na moderním technologickém zařízení.

V současné době využíváme ke koordinaci a realizaci výroby izolačních skel software, umožňující nejen sledování výroby z obchodního hlediska, ale i ovládání technologických zaříjení jako je elektronicky řízený řezací stroj, automatické sledování realizovaných produktů, popisovací zařízení distančních rámečků a další.

Naším prvotním cílem je dodávat izolační skla s velmi vysokou kvalitou a poskytovat maximální servis našim zákazníkům. Izolační skla dodaná naší společnosti, jsou vyrobena výhradně z materiálů od renomovaných firem. Využíváme systém řízení kvality. Každý výrobní proces monitorujeme a požadovaná úroveň kvality je tak sledována.

Kvalita našich výrobků je prověřena nejen náročnými klimatickými podmínkami Vysočiny, ale i zkušebními laboratořemi. Zaručujume dlouholeté udržení užitných hodnot našich výrobků. U všech produktů, garantujeme vysokou kvalitu. Naše skla mají veškeré náležitosti (označení CE, Prohlášení o shodě, parametrové listy), pro použití na celém území Evropské unie. Jsme držiteli oprávnění “OSVĚDČENO PRO STAVBU” a “ČESKÁ KVALITA” na označení izolačních skel.

Samozřejmostí jsou v současné době izolační trojskla, kde jsme schopni dosáhnout koeficientu prostupu tepla Ug méně než 0,5 W/m2*k. To znamená izolační skla pro pasivní domy. Díky našim zkušenostem Vám můžeme nabídnout i izolační čtyřskla. Pomocí moderních technologií využívaných při výrobě, můžeme nabídnou i izolační dvojsklo s koeficientem prostupu tepla Ug=0,9 W/m2*k.

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat.