U nás očekávejte
  • Důraz na kvalitu
  • Vysoká odolnost skel i použitého materiálu
  • Dlouholetou užitnost
  • Široký sortiment
  • Kompletní servis

Sklenářství COMON

Patříme mezi největší sklenářství na Vysočině. Poskytujeme kompletní sklenářský servis, včetně opracování skla (vrtání, broušení…), montáží a havarijních oprav (zaměření, výroba, montáž) v nejkratším možném časovém úseku.

Naším prvořadým cílem je spokojenost Vás, našich zákazníků.

Nabízíme široký sortiment nejen plochého skla (ornamentní, bezpečnostní, protisluneční, protihluková, žáruvzdorná, pochozí atd.), ale i doplňkových materiálů (pásky, tmely, nářadí). Izolační skla dodaná naší společnosti, jsou vyrobena výhradně z materiálů od renomovaných firem. Využíváme systém řízení kvality. Každý výrobní proces monitorujeme a požadovaná úroveň kvality je tak sledována.

U všech našich výrobku garantujeme dlouholeté udržení užitných hodnot a vysokou kvalitu. Ta je prověřena nejen zkušebními laboratořemi, ale i náročnými klimatickými podmínkami Vysočiny. Naše skla mají veškeré náležitosti (označení CE, Prohlášení o shodě, parametrové listy) pro použití na celém území EU. Jsme také držiteli oprávnění na označení izolačních skel „OSVĚDČENO PRO STAVBU“ a „ČESKÁ KVALITA

Naše nabídka

Nechte si vyrobit a namontovat skleněné produkty přímo namíru!